DRUK 3D METODĄ FDM


Poniżej przedstawiamy główne obszary, w których działa nasza firma

FDM (Fused Deposition Modeling) to najpopularniejsza metoda druku 3D, wykorzystująca jako materiały do druku termoplasty np. PLA, ABS czy nylon.

Filament dostarcza się w postaci żyłki do głowicy, gdzie jest on topiony i następnie w postaci płynnej nakładany warstwa po warstwie.

Projektowanie CAD

Tworząc modele 3D zwracamy uwagę na sugestie naszych klientów. Wystarczy, że opiszesz swoją koncepcję, a przedstawimy Ci oparty na niej projekt, który trafi do Twojej akceptacji. Specjaliści CREATE REALITY z Wodzisławia Śląskiego uwzględniają także to, jakie jest przeznaczenie danego elementu oraz środowisko pracy.

Oferujemy szeroką gamę materiałów, z których może zostać wykonana finalna wersja modelu w technologii druku 3D.

Prototypowanie oraz produkcja małoseryjna

Technologia druku 3D umożliwia wykonywanie różnego rodzaju prototypów, które poddaje się testom przed wdrożeniem do produkcji seryjnej. Umożliwia to obserwację właściwości produktu oraz eliminację ewentualnych wad. To pozwala na uniknięcie kosztownych modernizacji w trakcie produkcji.

Druk 3D doskonale sprawdza się także w produkcji małoseryjnej, w przypadku której wiele metod jest zbyt drogich np. wtryskiwanie – ze względu na koszt wykonania formy. Jeśli nie posiadasz modelu w 3D, wyślij nam rysunek techniczny w 2D wraz ze swoimi wskazówkami. Dzięki temu, nasi specjaliści stworzą trójwymiarowy model oraz wykonają jego wydruk. Ponadto, posiadamy szeroki wachlarz filamentów kompozytowych, co pozwala na spełnianie oczekiwań klientów.

Architektura

CREATE REALITY z Wodzisławia Śląskiego wykorzystuje druk 3D do tworzenia makiet używanych w architekturze. Wystarczy, że prześlesz nam model 3D danego budynku lub obszaru, a my wydrukujemy go z zachowaniem najdrobniejszych szczegółów. Makieta sprawdzi się zwłaszcza w sytuacji, gdy ogromną rolę odgrywa czas, a wymagana jest duża dokładność kształtów. Wymiary makiety nie są ograniczone, gdyż można je ze sobą łączyć.

Geodezja

Druk 3D umożliwia przedstawienie topografii terenu w postaci trójwymiarowej makiety. Jej rozmiar jest nieograniczony, ponieważ istnieje możliwość łączenia poszczególnych części w spójną całość. CREATE REALITY w Wodzisławiu Śląskim oferuje takie rozwiązanie, dzięki któremu możliwe jest precyzyjne zobrazowanie obszaru. Makiety stworzone za pomocą druku 3D doskonale sprawdzają się przy opracowywaniu planów zagospodarowania terenu.

Reklama

Dokładamy wszelkich starań, aby wspomóc Twoją firmę w działaniach marketingowych. CREATE REALITY oferuje modele 3D, które doskonale sprawdzają się jako gadżety reklamowe. To innowacyjne rozwiązanie przykuje uwagę Twoich potencjalnych klientów! Znajduje ono zastosowanie na stoiskach podczas różnego rodzaju prezentacji Twojej firmy, takich jak targi czy wystawy. Daj się wyróżnić z CREATE REALITY dzięki własnemu logo 3D. Aby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów zajmiemy się jego modelowaniem na podstawie logo w wersji 2D. Wypróbuj nasze gadżety reklamowe i przekonaj się jak potężne są możliwości druku 3D!

Elementy dekoracyjne

Dzięki drukowi 3D już dziś możesz urzeczywistnić swoją wizję. CREATE REALITY drukuje przedmioty o bardzo skomplikowanych kształtach, niemożliwych do osiągnięcia innymi metodami. Tworząc elementy dekoracyjne, warto wybrać filament z domieszką brązu lub mosiądzu, czy też imitacją marmuru lub drewna. W ten sposób możesz zyskać niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju przedmiot, nadający wnętrzu Twojego domu indywidualny charakter.

Klient indywidualny

Z myślą o Klientach Indywidualnych przygotowaliśmy gotowe produkty z możliwością ich personalizacji. Dla Naszych klientów wykonujemy m.in. winietki ślubne 3D oraz spersonalizowane pendrive'y dla Pary Młodej.

Nasza marka ROYAL WOOD oferuje ekskluzywne muszki z domieszkami drewna w zestawie z poszewkami z włoskiej bawełny oraz jedwabiu.

Dowolny projekt

Jeśli masz własny pomysł na dany projekt, przedstaw go naszym specjalistom! CREATE REALITY z Wodzisławia Śląskiego zrealizuje go według Twoich wskazówek, a następnie wydrukuje z wykorzystaniem technologii druku 3D. Stworzymy dla Ciebie dokładne modele, makiety czy elementy dekoracyjne. Nie pozwól swoim pomysłom pozostać marzeniami. Zmaterializuj je z naszą pomocą!

Modelowanie 3D Wodzisław Śląski

Adres


CREATE REALITY

ul. Strażacka 19
44-373 Wodzisław Śląski

 

Czynne


Poniedziałek – Piątek:

09.00 – 17.00